21.8 C
Ohrid
сабота, јули 20, 2024
ПочетнаЗабаваШтипската Миа Калифа овој пат се соблече гола за да ги покаже...

Штипската Миа Калифа овој пат се соблече гола за да ги покаже нејзините бујни гради?!

Веројатно сите кои што следите социјални мрежи, барем еднаш досега ја имате видено познатата штипска Миа Калифа. Таа е тиктокерка која објавува често видеа, кои се доста коментирани на интернет.

Ако претходниот пат велеше дека одлучила да се стави на диета за да биде најака, сега Моника одлучи да биде дебела и среќна.

За мало потсетување Моника важи за не многу интелигентна особа кога со нејзината изјава стана мета на потсмев.
Од светските познати личноси многу ја споредувале со Холивудската актерка Миа Калифа.


spot_imgspot_img
spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

Амбасадорот на Република Турција (Турк Фатих Улусој, во прва официјална посета на Општина Охрид.

Амбасадорот на Република Турција (Туркије), Фатих Улусој, кој беше во прва официјална посета на Општина Охрид. Графоначалникот Пецаков на средбата со Н.Е. разговараше за можностите...

Ангелов им додели благодарници на странските пилоти кои помагаат во гаснењето на пожарите

Синоќа (петок, 19.07.2024), на храбрите пилоти од Романија, Словенија, Хрватска, Србија и Црна Гора, кои ни помагаат во справување со огнената стихија, во знак...

Таравари го именува доктор Горан Маркоски за нов дирекор на Општата болница во Охрид.

Министерот за здравство, д-р Арбен Таравари изминатите неколку дена именуваше нови в.д. директори во следните јавни здравствени установи: – Клиничка болница Битола, Ненси Лозанче – Институт...

Пожарникари утрово го извлекоа телото на давеникот во Дојранското Езеро

Во раните утрински часови извлечено телото на мажот кој вчера се удави во Дојранско Езеро. Тројца пожарникари од ТППЕ Струмица утрово го извлекле телото. од СВР...