22.9 C
Ohrid
четврток, јули 18, 2024
ПочетнаМакедонијаШокантно видео од Струмица: Човек застанат на пешачки бара да биде прегазен...

Шокантно видео од Струмица: Човек застанат на пешачки бара да биде прегазен !!!

На социјалните мрежи вечерва се прошири видео од Струмица во кое се гледа како човек стои на сребара улицата и извикува различни пораки. На видеото кое ќе го погледнете тој бара да биде прегазен?!

-Ова се случува на раскрсница кај Глобал. човекот се нафрлува на секое возило и се извикува згази ме- Внимание на возачите кои минуваат низ таа улица, – стои во објавата.

spot_imgspot_img
spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

Силно невреме го зафати Скопје: Кровна конструкција се заплетка на кабли од далновод.

Поради силното невреме кое го зафати Скопје, дел од кровна конструкција заврши на далновод. Кровната конструкција која ветрот ја оддува се заплетка во каблите од...

Украден калашников од полициската станица во Скопје

Во полициската станица во Карпош украдено е автоматско оружје „калашников“ брифираат извори на Порталикс. Информацијата ја потврди и МВР кои велат дека од 19 јуни...

При контрола на ноќен клуб во Тетово пронајдени 32 жени од Русија, Молдавија, Украина, Косово, Албанија, Србија, Словенија и Казахстан

Полициски службеници од СВР Тетово при контрола на ноќен клуб во тетовско Горно Седларце на 17/18.07 во периодот од 23:30 до 5 часот изутрината...

Бајден е позитивен на ковид-19, ќе паузира од кампањата

Американскиот претседател Џо Бајден е позитивен на ковид-19, потврди Белата куќа. Веста е објавена откако Бајден не се појавил на настан поврзан со претседателската...