26.9 C
Ohrid
сабота, јули 24, 2021
Почетна Забава На жена верба НЕ.... (Видео)

На жена верба НЕ…. (Видео)

Translate (Eng):[gtranslate]

Ова видео дефинитивно ќе ве насмее, а можеби и ќе извлечете некоја поука. Еден дечко со нетрпение очекува девојката да удри во „машината“ и да види каков резултат таа ќе постигне, меѓутоа намерно или не, девојкта  направи нешто сосема друго…

РЕКЛАМА
- Реклами -