19.4 C
Ohrid
четврток, јуни 13, 2024
ПочетнаЗабаваПознати српски пластичари упропастиле пејачка од Ѕвездите на Гранд !!!

Познати српски пластичари упропастиле пејачка од Ѕвездите на Гранд !!!

Таа на естрадата се издвојуваше по специфичната боја на гласот, но и по нејзиното приватно видео со поранешното момче кое се појави на веб-страниците за возрасни и со молскавична брзина се прошири на Интернет. По овој „инцидент“ таа се повлече од естрадата поради големиот притисок, но по неколку години се врати на сцената.

Сања во 2013 година направила естетска корекција на горната усна кај, како што вели, познат српски пластичар, но не била задоволна од зафатот. Кога се пожалила кај докторот, тој уште утредента ѝ вбризгал нешто за да го раствори биополимерот, но работите тргнале наопаку и усната се искривила. Сања лани отиде кај друг познат пластичар да го извади биополимерот, но и тоа не боло добро, па отишла и втор пат и повторно не било како што треба.

Погледнете како изгледала нејзината усна веднаш по зафатот.

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

Апел на социјалните мрежи за исчезнато младо момче од Битола

На социјалните мрежи се шири апел за младо исчезнато момче во Битола. -Исчезнато е лицето Стефан Ангеловски од населба. Г. Оризари, висок 190см. тежок околу...

Преку проектот „За сите деца“, Општина Охрид за прв пат организира богата културно-забавна програма посветена на најмладите охриѓанчиња

Преку проектот „За сите деца“, Општина Охрид за прв пат организира богата културно-забавна програма посветена на најмладите охриѓанчиња и најмладите гости кои летуваат во...

Маж и жена фатени при грабеж на црква во Радовиш

На 10.06.2024 во 13.30 часот во Радовиш, полициски службеници од Одделението за внатрешни работи Радовиш ги лишиле од слобода С.Р.(37) од Република Хрватска и...

Отровна змија касна турист во Охрид- Во болницата немало противотров

Турист од Холандија бил каснат од отровна змија во Охрид, но поради недостиг на серум во охридската болница, бил транспортиран со санитетско возило до...