27.9 C
Ohrid
понеделник, јули 26, 2021
Почетна Свет До сега необјавено видео на кое е Албанскиот премиер Еди Рама е...

До сега необјавено видео на кое е Албанскиот премиер Еди Рама е даруван од грчки свештеници.

Translate (Eng):[gtranslate]

Како што пишува на порталот ова е до сега не објавено видео на Албанскиот премиер Еди Рама.

Како што се гледа од видеото најверојатно се работи за врачување одликување од свештени лица кои говорат на грчки јазик.

Погледнете го видеото:

РЕКЛАМА
- Реклами -