8.4 C
Ohrid
сабота, ноември 27, 2021
Почетна Македонија Скопјанец се обидел да ја силува шурната

Скопјанец се обидел да ја силува шурната

Translate (Eng):[gtranslate]

Дваесет и осумгодишна жена од Скопје пријавила дека во станот во кој живеат сестра ѝ и зет ѝ, зетот се обидел да изврши обљуба врз неа.

Според пријавеното, сестрата во моментот не била во станот.

Од МВР велат дека се преземаат мерки за расчистување на случајот.

РЕКЛАМА