15.9 C
Ohrid
понеделник, април 15, 2024
ПочетнаМакедонијаБОКИ ДО ВИЛМА: „Не ми се дepи мене“

БОКИ ДО ВИЛМА: „Не ми се дepи мене“

Во разговорот меѓу Боки 13 и Јордан Камчев, се вклучи и Вилма Рускоска.

Јас како менаџер на ТВ можам да барам пари за реклама колку сакам, како што ти можеш да бараш пари за опеpaции кои се нeycпешни“, рече Боки кон Камчев.

Рускоска врати: „Тој не е менаџер, тој е невработен“. По што Боки врати: „Не ми се дeри“.

infomax

spot_img
spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

О2: Мијалкови започнаа да градат луксузен хотел во Охрид, уништена шума стара 70 години

Во Охрид, над Горица 3 започнува градба на хотел, а за таа цел е унишена стара шума над 70 години која ја засадиле жители...

Загина познат фотограф од Гостивар, албанските партии ги откажаа митинзите

Четириесет и тригодишниот Едмонд Амзаи, познат фотограф од Гостивар и сопственик на фото-студиото „Акон“, денеска загинал во тешка сообраќајна несреќа во Велес, пренесоа медиумите...

Јелена Спенџарска: Имав хејтери оти сум од Берово, ама сепак успеав во животот.

Водителката Јелена Спенџарска е вечерашна гостинка во 11-та епизода на Бомбакис поткастот. Таа раскажува за почетоците на својата кариера, предизвиците со кои се соочувала...

Уапсен па пуштен на слобода бегалецот Грујевски

Екс началникот на Петтата управа во УБК и бегалец, Горан Грујевски вчера бил уапсен во Загреб по распишана меѓународна потерница од македонските власти но...