10.5 C
Ohrid
понеделник, октомври 19, 2020
Почетна Забава Лимар ќе ви објасни како најлесно се мести штекер.

Лимар ќе ви објасни како најлесно се мести штекер.

Translate (Eng):[gtranslate]

Затоа што осигурувачите се за аматери, а овој лимар работи со ножици за лим, ама со изолирани рачки за секој случај.

РЕКЛАМА
- Реклами -