17.9 C
Ohrid
вторник, јуни 15, 2021
Почетна Забава Мајката отишла на работа без да го бакне детето, каква грешка!

Мајката отишла на работа без да го бакне детето, каква грешка!

Translate (Eng):[gtranslate]

Детенцето му се жали на таткото дека мајка му сабајле станала и си заминала на работа без да го бакне. Каква грешка мајка. Немој никогаш да ти се повтори вакво нешто.

РЕКЛАМА
- Реклами -