16.9 C
Ohrid
сабота, јуни 19, 2021
Почетна Свет ВИДЕО: Го затворила своето бебе во рерна на 300 степени – погледнете...

ВИДЕО: Го затворила своето бебе во рерна на 300 степени – погледнете како изгледа детето денес.

Translate (Eng):[gtranslate]

Секој може да стане родител, но прашање е дали се способни сите за тоа. Оваа мајка
дефинитивно никогаш не требала да раѓа. Мелиса Врајт своето 14 месечно бебе Ешли го ставила во рерна, а предходно ја загреала на 300 степени.
Девојчето се здобило со опекотини од трет степен, а благодарејќи на таткото, Ешли
преживеала. Случајно ја нашол во рерната. Целото детство го поминала како во пекол,
криејќи се од околината и константно одење на операции.Благодарејќи на 10 годишните интервенции, Ешли денес нема ниту една лузна, што на
многумина им делува невистинито.

Сега има 15 години и израснала во убава девојка. Кон својата мајка има недефинирани
емоции, ниту ја сака ниту пак ја мрази, иако и простила…
Погледнете ја снимката во продолжение и уверете се како изгледа денес Ешли:

РЕКЛАМА
- Реклами -