13.9 C
Ohrid
сабота, април 13, 2024
ПочетнаСветВИДЕО: Го затворила своето бебе во рерна на 300 степени – погледнете...

ВИДЕО: Го затворила своето бебе во рерна на 300 степени – погледнете како изгледа детето денес.

Секој може да стане родител, но прашање е дали се способни сите за тоа. Оваа мајка
дефинитивно никогаш не требала да раѓа. Мелиса Врајт своето 14 месечно бебе Ешли го ставила во рерна, а предходно ја загреала на 300 степени.
Девојчето се здобило со опекотини од трет степен, а благодарејќи на таткото, Ешли
преживеала. Случајно ја нашол во рерната. Целото детство го поминала како во пекол,
криејќи се од околината и константно одење на операции.Благодарејќи на 10 годишните интервенции, Ешли денес нема ниту една лузна, што на
многумина им делува невистинито.

Сега има 15 години и израснала во убава девојка. Кон својата мајка има недефинирани
емоции, ниту ја сака ниту пак ја мрази, иако и простила…
Погледнете ја снимката во продолжение и уверете се како изгледа денес Ешли:

spot_img
spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

Мицкоски го нарече Пендаровски кукавица..

На митингот на кандидатката Гордана Силјановска-Давкова во Тетово претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски нагласи дека Стево Пендаровски и СДСМ ништо не зборувале за извештајот...

Пендаровски убеден дека ќе победи: Точно за еден месец од денеска започнува мојот втор мандат

Пред жителите на Карпош вечерва претседателскиот кандидат Стево Пендаровски повтори дека без остаток беше и ќе остане претседател за сите. Ова, како што рече...

Македонската Традиционална Таеквон-до Федерација (ИТФ) дел од Европската Таеквон-до ИТФ елита во Копер–Словенија

Македонската Традиционална Таеквонд-о Федерација (ИТФ) дел од Европската Таеквон-до ИТФ елита во Копер–Словенија Македонската Традиционална Таеквон-до Федерација (Таеквондо ИТФ) под водство на претседателот Марјанчо Лазаревски...

Започна завршната фаза од реконструкцијата на улицата 7. Ноември во Охрид.

Започна завршната фаза од реконструкцијата на улицата 7. Ноември. Таму започнаа активности за гребење на постоечкиот асфалт, по што следуваат подготовките за асфалтирање. Претходно на...