23.9 C
Ohrid
вторник, септември 21, 2021
Почетна Македонија „Јас би…“: Еве што мисли Дачиќ за секс сцената на Јана Стојановска...

„Јас би…“: Еве што мисли Дачиќ за секс сцената на Јана Стојановска во „Сенките над Балканот“ (Видео)

Translate (Eng):[gtranslate]

Водителот Огњен Амиџиќ на едно место ги собра нашата актерка Јана Стојановска, кој ги размрда балканските страсти со провокативната секс сцена во серијата „Сенките над Балканот“ со актерот Гордан Кичиќ, Ивица Дачиќ и Харис Џиновиќ, па ја пушти споменатата скокотлива сцена за заедно да ја коментираат.

Нормално, за тоа првин побара дозвола од Јана. Откако што ја изгледаа, следеа коментари.

– Хари? Одлична глума! – рекол Огњен Амиџиќ.

РЕКЛАМА

– Добра! – рекол Џиновиќ, а тогаш се вклучил и Дачиќ.

- Реклами -