10.9 C
Ohrid
вторник, мај 18, 2021
Почетна Македонија (ВИДЕО) Градоначалничката на Битола од еко-активист зеде заштитна маска за да не...

(ВИДЕО) Градоначалничката на Битола од еко-активист зеде заштитна маска за да не диши загаден воздух

Translate (Eng):[gtranslate]

Пресен тикварник и заштитна маска за загадениот воздух и за градоначалничката.

леле стварно не ви требаше дечки….фала, фала

РЕКЛАМА
- Реклами -