11.9 C
Ohrid
сабота, септември 25, 2021
Почетна Македонија Пукано во месарница во Новоселски пат

Пукано во месарница во Новоселски пат

Translate (Eng):[gtranslate]

На 30.12.2019 во 07.44 часот во СВР Скопје било пријавено дека на ул.„Новоселски пат” во Скопје едно лице со пиштол пукало во изложно стакло на месарница и го оштетило.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

РЕКЛАМА
- Реклами -