-0.1 C
Ohrid
вторник, ноември 30, 2021
Почетна Забава ФОТО: Ава Карабатиќ: Кој има најголем, тој ќе биде најсреќен добитник

ФОТО: Ава Карабатиќ: Кој има најголем, тој ќе биде најсреќен добитник

Translate (Eng):[gtranslate]

Со денови се зборува за овој оглас, кој е навистина шокантен но и примамлив за машкиот род, објавен од кандидатката за претседател на Хрватска, старлетата Ава Карабатиќ, како и за победникот кој ќе треба да има машкост со одреден број сантиметри за да има интимен однос со неа.

По неколку најави во кои таа зборува за тоа што ќе добие победникот, а што оној  кој нема да го освои првото место, Ава додаде и нови правила:

„Извинете, ќе морам да ве разочарам, но вие постојано се жалите дека е глупаво за една апликација да избере добитник на подарок, па затоа решив, победник да биде оној со најголем. Досега рекордот е 27 центиметри. Ќе го објавам победникот јавно (ако сака тој)

РЕКЛАМА

напиша таа, додавајќи: „Утешна награда ќе има и за најмалиот и тоа во вид на бакнеж… Рекордот е шест сантиметри, досега“ –  додава ексцентричната старлета  Карабатиќ.