6.9 C
Ohrid
петок, март 1, 2024
ПочетнаЗабаваФОТО: Ава Карабатиќ: Кој има најголем, тој ќе биде најсреќен добитник

ФОТО: Ава Карабатиќ: Кој има најголем, тој ќе биде најсреќен добитник

Со денови се зборува за овој оглас, кој е навистина шокантен но и примамлив за машкиот род, објавен од кандидатката за претседател на Хрватска, старлетата Ава Карабатиќ, како и за победникот кој ќе треба да има машкост со одреден број сантиметри за да има интимен однос со неа.

По неколку најави во кои таа зборува за тоа што ќе добие победникот, а што оној  кој нема да го освои првото место, Ава додаде и нови правила:

„Извинете, ќе морам да ве разочарам, но вие постојано се жалите дека е глупаво за една апликација да избере добитник на подарок, па затоа решив, победник да биде оној со најголем. Досега рекордот е 27 центиметри. Ќе го објавам победникот јавно (ако сака тој)

напиша таа, додавајќи: „Утешна награда ќе има и за најмалиот и тоа во вид на бакнеж… Рекордот е шест сантиметри, досега“ –  додава ексцентричната старлета  Карабатиќ.

spot_img
spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

Скопјанец не пријавил дека е почината мајка му, па девет години ја земал инвалидската пензија !!!

Одделот за сузбивање на организиран и сериозен криминал поднесе кривична пријава против Н.Љ.(60) од Скопје поради постоење основи на сомнение за сторено кривично дело...

Џафери очекува автопатот Гостивар-Кичево да биде готов во 2027 година

Техничкиот премиер Талат Џафери придружуван од министерот за транспорт и врски, Благој Бочварски и директорот на ЈП за државни патишта Ејуп Рустеми, изврши увид...

Мерко доби обвинение за набавка на возило вредно 67.000 евра – обвинителството откри детали

Основното јавно обвинителство за гонење на организиран криминал и корупција, поднесе обвинение против градоначалникот на Струга, Рамиз Мерко во врска со набавката на луксузниот...

Врз буре со кисела зелка пронајдена е Шер за која се нудеа 2.500 евра: Птицата поминала вистинско патешествие!

Пронајден е папагалот Шер, кој пред пет дена се изгуби во Скопје, а чии сопственици нудеа награда од 2.500 евра за пронаоѓачот. Како што...