6.1 C
Ohrid
петок, февруари 23, 2024
ПочетнаМакедонијаДодека болни дечиња се лечат со СМС пораки, кучето на Зоран Заев...

Додека болни дечиња се лечат со СМС пораки, кучето на Зоран Заев за роденден си доби ”Моет”

Внуката на премиерот Зоран Заев, Ева Заева ќерка на Вице Зев роденденот на своето куче го прослави со шише шампањ Моет.

Моет за роденден на песот.

Скенирајте вие фискални за 800 денари и лечете дечиња со Смс пораки, додека децата на функционерите незнааат каде и како да ги потрошат парите…Фотографија на Бојкотирам #Апсаана.

spot_img
spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

Трагично заврши потрагата по исчезнатиот Александар од Прилеп

Потрагата по лицето Александар Јошовески од Прилеп на кого му беше изгубена трагата вчера попладне за жал е пронајден починат вечерва. Ова преку социјалните мрежи...

„Несериозен е предлогот на ВМРО-ДПМНЕ за продолжување на важноста на пасошите“, рече Маричиќ

Предлогот законските измени на ВМРО-ДПМНЕ за продолжување на важноста на патните исправи е правна несигурност за граѓаните, изјави вечерва вицепремиерот Бојан Маричиќ на новинарско...

Максим Димитриевски е претседателски кандидат на ЗНАМ за претстојните избори.

Максим Димитриевски е претседателски кандидат на ЗНАМ за претстојните избори. Партијата Движење ЗНАМ - За наша Македонија вечерва во Скопје ќе го одржи првиот...

ДНК со поддршка до Силјановска-Давкова: Време е да си добиеме мајка!

Популарното музичко дуо ДНК јавно и искажа поддршка на професорката Гордана Силјановска-Давкова, која се пријавила на јавниот повик за избор на кандидат на ВМРО-ДПМНЕ...