10.9 C
Ohrid
вторник, мај 18, 2021
Почетна Македонија Трагедија попладнево се случи во Шуто Оризари: Во пожар изгореа две деца.

Трагедија попладнево се случи во Шуто Оризари: Во пожар изгореа две деца.

Translate (Eng):[gtranslate]

Во пожар кој ја зафатил нивната куќа изгореа две деца. Според првичните информации врз децата се урнал покривот од куќата и најверојатно се задушиле..

.

РЕКЛАМА
- Реклами -