8.9 C
Ohrid
сабота, февруари 24, 2024
ПочетнаМакедонијаКолне се живо и диво: Доколку дојде Вмро на власт има сите...

Колне се живо и диво: Доколку дојде Вмро на власт има сите да горите во оган !!!

Секој што би гласал за оваа секта едноставно нема мозок…пишува на Твитер извесен @sveste_tese и објави видео од гoстување на уметникот Александар Станковски, познат по бранењето на режимот на Никола Груевски.

Видеото од гостувањето на Станковски е од пред неколку години кога се рушеше режимот, а за речникот и зборовите со кои се служи гостинот во емисијата, оставаме да судите самите вие.

spot_img
spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

Џафери “упадна” во СВР Тетово, па ги искара вработените: Колку луѓе тука работите во оваа канцеларија ?!?!?!

Во улога на инспектор, техничкиот премиер, Талат Џафери беше во посета на СВР Тетово. Тој во една канцеларија затекна куп луѓе, а на прашање...

Сашко Коцев: Ајде сите пред МВР да играме оро и да не сликаат групно за пасош, исто како на свадба !!!

На „Златна бубамара“ се врати Сашко Коцев, откако лани не го водеше шоуто поради претходно договорени обврски. Коцев не беше официјален водител, туку неговите...

Пасоши ќе има за сите: Дочек на обрасците за пасоши на „Богородица“

Дочек на обрасците за пасоши на „Богородица“ Дополнителниот заменик министер за внатрешни работи Митко Бојмацалиев на Граничниот премин Богородица, синоќа ги пречека новите 140.000 обрасци...

Кристина Шикова поминува обука за водач на службено куче, што ја прави првата жена во Македонија која ќе биде официјално именувана како водач на...

Кристина Шикова поминува обука за водач на службено куче, што ја прави првата жена во Македонија која ќе биде официјално именувана како водач на...