9.5 C
Ohrid
сабота, февруари 24, 2024
ПочетнаМакедонијаДвете ќерки сопругата и синот-Фамилијата на градоначаликот на Демир Хисар ужива во...

Двете ќерки сопругата и синот-Фамилијата на градоначаликот на Демир Хисар ужива во казино.

Од наш редовен читател добивме фотографија каде е уловена фамилијата на градоначалникот на Демир Хисар како ужива во казино. Ова не е прв скандал поврзан со овој градоначалник, но овој пат оваа фотографија привлече големо внимание кај граѓаните. На оваа фотографија се двете ќерки, сопругата и синот на градоначалникот Марјанчо Стојановски.Фотографија на Шило Магазин.

spot_img
spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

Џафери “упадна” во СВР Тетово, па ги искара вработените: Колку луѓе тука работите во оваа канцеларија ?!?!?!

Во улога на инспектор, техничкиот премиер, Талат Џафери беше во посета на СВР Тетово. Тој во една канцеларија затекна куп луѓе, а на прашање...

Сашко Коцев: Ајде сите пред МВР да играме оро и да не сликаат групно за пасош, исто како на свадба !!!

На „Златна бубамара“ се врати Сашко Коцев, откако лани не го водеше шоуто поради претходно договорени обврски. Коцев не беше официјален водител, туку неговите...

Пасоши ќе има за сите: Дочек на обрасците за пасоши на „Богородица“

Дочек на обрасците за пасоши на „Богородица“ Дополнителниот заменик министер за внатрешни работи Митко Бојмацалиев на Граничниот премин Богородица, синоќа ги пречека новите 140.000 обрасци...

Кристина Шикова поминува обука за водач на службено куче, што ја прави првата жена во Македонија која ќе биде официјално именувана како водач на...

Кристина Шикова поминува обука за водач на службено куче, што ја прави првата жена во Македонија која ќе биде официјално именувана како водач на...