30.9 C
Ohrid
среда, август 4, 2021
Почетна Македонија Двете ќерки сопругата и синот-Фамилијата на градоначаликот на Демир Хисар ужива во...

Двете ќерки сопругата и синот-Фамилијата на градоначаликот на Демир Хисар ужива во казино.

Translate (Eng):[gtranslate]

Од наш редовен читател добивме фотографија каде е уловена фамилијата на градоначалникот на Демир Хисар како ужива во казино. Ова не е прв скандал поврзан со овој градоначалник, но овој пат оваа фотографија привлече големо внимание кај граѓаните. На оваа фотографија се двете ќерки, сопругата и синот на градоначалникот Марјанчо Стојановски.Фотографија на Шило Магазин.

РЕКЛАМА
- Реклами -