0.9 C
Ohrid
среда, јануари 26, 2022
Почетна Забава Девојката малку се поднапила па музикантите ги собрала во гепек, да и...

Девојката малку се поднапила па музикантите ги собрала во гепек, да и свират додека вози!!

Translate (Eng):[gtranslate]

Ноќните излегувања често завршуваат со луди и незаборавни ситуации, а уште подобро е кога некој ќе ги овековечи со снимка, како што е случај со овие весели девојки и нивното “озвучување” во багажникот.

Имено, на Јутјуб се појави снимка на која се гледаат четири девојки во џип со швајцарски регистарски таблички. Во еден момент, возилото запрело на семафорот, судејќи по видеото, во Нов Белград, а потоа се гледа како една русокоса излегува од автомобилот и започнува да игра коло.

Ова, меѓутоа не е најлудиот дел од приказната – девојката со играње дошла до багажникот и го отворила, а во него свирел хармоникаш.

РЕКЛАМА