29.9 C
Ohrid
четврток, јуни 24, 2021
Почетна Забава Македонските тенкови тргнаа кон НАТО

Македонските тенкови тргнаа кон НАТО

Translate (Eng):[gtranslate]

Македонија полека но сигурно влегува во НАТО. Доказ за тоа се и тенковите. Лошата страна е што многу ќе се изнамачат војниците со туркање…..

РЕКЛАМА
- Реклами -