23.9 C
Ohrid
среда, јуни 23, 2021
Почетна Македонија Вознемерувачко Видео: Маж се потури со бензин и се запали во Кочани...

Вознемерувачко Видео: Маж се потури со бензин и се запали во Кочани !!!!

Translate (Eng):[gtranslate]

Маж на 40-годишна возраст се самозапали денеска околу пладне пред Трговскиот центар во Кочани.  Според очевидци, тој се полеал со бензин, по што извадил запалка и се запалил.

Минувачи веднаш реагирале и со противпожарни апарати од блиските дуќани се обиделе да му помогнат и да го изгаснат пламенот. Повикани биле и екипи на Противпожарната единица и на Брза помош, по што лицето биле пренесено во Кочанската болница, но поради сериозноста на повредите бил итно префрлен на клиниките во Скопје.

РЕКЛАМА
- Реклами -