8.9 C
Ohrid
петок, март 1, 2024
ПочетнаМакедонијаКатица Јанева во лице им се смееше на новинарите и им мафташе...

Катица Јанева во лице им се смееше на новинарите и им мафташе со раката….. (Видео)

По завршувањето на денешното рочиште за случајот „Рекет“ поранешната шефица на СЈО Катица Јанева беше видно расположена,таа во еден момент ги поздрави новинарите со мавтање. Дали има нешто што и го поправило расположението меѓувреме останува времето (судскиот процес) да покаже.

spot_img
spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

Скопјанец не пријавил дека е почината мајка му, па девет години ја земал инвалидската пензија !!!

Одделот за сузбивање на организиран и сериозен криминал поднесе кривична пријава против Н.Љ.(60) од Скопје поради постоење основи на сомнение за сторено кривично дело...

Џафери очекува автопатот Гостивар-Кичево да биде готов во 2027 година

Техничкиот премиер Талат Џафери придружуван од министерот за транспорт и врски, Благој Бочварски и директорот на ЈП за државни патишта Ејуп Рустеми, изврши увид...

Мерко доби обвинение за набавка на возило вредно 67.000 евра – обвинителството откри детали

Основното јавно обвинителство за гонење на организиран криминал и корупција, поднесе обвинение против градоначалникот на Струга, Рамиз Мерко во врска со набавката на луксузниот...

Врз буре со кисела зелка пронајдена е Шер за која се нудеа 2.500 евра: Птицата поминала вистинско патешествие!

Пронајден е папагалот Шер, кој пред пет дена се изгуби во Скопје, а чии сопственици нудеа награда од 2.500 евра за пронаоѓачот. Како што...