Катица Јанева дома имала боксерска вреќа, и секој ден тренирала !!

Специјалната обвинителка обожавала да спортува, иако искрено на неа баш и не се гледаше тоа…

Од фотографиите направени при претресот во домот на поранешната обвинителка Катица Јанева се гледа дека таа имала мини теретана опремена со лента за трчање, велосипед и боксерска вреќа, додека Боки 13 пак имал мини колекција на оружје, освен брендирана гардероба која е запленета….

ОСТАВИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here