7.9 C
Ohrid
сабота, септември 25, 2021
Почетна Македонија Екс-премиерот Заев израдува бездомник, се доближи до него и му подари 2000...

Екс-премиерот Заев израдува бездомник, се доближи до него и му подари 2000 денари…. (ФОТО)

Translate (Eng):[gtranslate]

Екс-премиерот Зоран Заев, кој на судењето денес се појави како сведок, очигледно му го направи денот на овој човек, се доближи до него и му даде банкнота од 2000 денари, кој беше видно среќен по средбата со лидерот на СДСМ.

РЕКЛАМА
- Реклами -