21 C
Ohrid
понеделник, мај 17, 2021
Почетна Македонија Кога ќе ја видите нема да ја препознаете: Нашата Атиџе со нова...

Кога ќе ја видите нема да ја препознаете: Нашата Атиџе со нова фризура подготвена е за Оскар.

Translate (Eng):[gtranslate]

Главната протагонистка и последниот див одгледувач на пчели, харизматичната Атиџе од „Медена земја“ почна да се подготвува за доделувањето на Оскарите.

Имено таа ја промени бојата на косата, и доби фризура со која наивистина изгледа холивудски.

Денес нè израдува со својата посета во нашето студио за да ја блеснеме за на Оскарите. Мораме да признаеме дека таа е најпрво една прекрасна личност со голема душа и харизма и и’ ја посакуваме целата среќа на светот. Беше пресреќна од фарбањето и фенирањето и ни рече дека сега ќе може да им парира на Бред Пит и Леонардо ди Каприо. Убав помин на Оскарите, медена наша, ни беше чест што те запознавме, те чекаме со статуетка и еден куп импресии- напишаа од фризерското студио „Ив“ под објавените фотографии со Атиџе.

РЕКЛАМА

женски магазин

- Реклами -