16.8 C
Ohrid
сабота, септември 19, 2020
Почетна Македонија Ужас- Борби на малолетници во Скопје среде бел ден, публиката се обложувала...

Ужас- Борби на малолетници во Скопје среде бел ден, публиката се обложувала кој ќе победи.

Translate (Eng):[gtranslate]

Гладијаторски борби на малолетници во Скопје среде бел ден! Се тепа, се гледа и се навива. Се организираат често. МВР има пријава за последната од 31.1.2020.

Последното истражување на МТВ и Институт за комуникациски студии…

РЕКЛАМА
- Реклами -