10.8 C
Ohrid
понеделник, мај 10, 2021
Почетна Свет Протече нова снимка од несреќата на Брајант: Прикажан целиот ужас, а телата...

Протече нова снимка од несреќата на Брајант: Прикажан целиот ужас, а телата сè уште биле на местото…

Translate (Eng):[gtranslate]

Кошаркарската легенда Коби Брајант, неговата ќерка Џиана и уште седуммина, трагично го загубија својот живот на 26-ти јануари во Лос Анџелес поради патување со хеликоптер по магловито време.

Хеликоптерот удрил во брдо во Калабасас затоа што летал прениско, а пилотот не можел добро да го исконтролира летот и да направи конекција со централата за да ја избегне несреќата.

Од лице место на несреќата веднаш беа објавени многу снимки и фотографии, а сега се појави уште една снимка која е направена непосредно пред трагедијата да се случи, а случајно сето тоа било снимено од некој велосипедист кој што поминувал во близина на немилиот настан.

РЕКЛАМА

 

- Реклами -