18.9 C
Ohrid
среда, септември 22, 2021
Почетна Македонија Станислава: Еве ви слика од Крсто кај што растовара, гоној !!

Станислава: Еве ви слика од Крсто кај што растовара, гоној !!

Translate (Eng):[gtranslate]

Станислава Чочороска во коментар на страната слобода за Јане Ченто објави слика каде што се гледа дека Крсто разносува полна приколка со гној.

Станислава во опис напиша: Македонските бранители кога тогаш ќе излезат на слобода но гнојот останува гној !!

РЕКЛАМА
- Реклами -