16.9 C
Ohrid
сабота, јули 24, 2021
Почетна Македонија Јане Ченто до Муковски: Те поздравија браќата што лежат во затвор заради...

Јане Ченто до Муковски: Те поздравија браќата што лежат во затвор заради тебе осудени на 300 години, со зборовите…

Translate (Eng):[gtranslate]

Крсто те поздравија браќата што лежат во затвор заради тебе осудени на повеќе од 300 години со зборовите…..

Чувај се од силата на врзан човек ‼️

Кога тогаш ќе се сретнете !!

РЕКЛАМА

Ти си знаеш.

- Реклами -