29.9 C
Ohrid
четврток, јуни 24, 2021
Почетна Македонија Огорчен Албанец си ја отвори душата среде емисија како никој досега: Вие...

Огорчен Албанец си ја отвори душата среде емисија како никој досега: Вие Македонците сте добар и паметен народ, за разлика од нас.

Translate (Eng):[gtranslate]

Човекот си ја отвори душата како никој досега….

РЕКЛАМА
- Реклами -