16.9 C
Ohrid
сабота, јули 24, 2021
Почетна Македонија ФОТО: Македонката Стефани е најзгодната полицајка во земјава

ФОТО: Македонката Стефани е најзгодната полицајка во земјава

Translate (Eng):[gtranslate]

Секој би посакал да му напише казна – Македонката Стефани

Стефани, како што објави „Слободен печат“, веќе неколку години е полициски службеник и се грижи за безбедноста на сите нас. На социјалните мрежи често објавува своите провoктивни фотографии.

Погледнете:

 

View this post on Instagram

 

💋

A post shared by Stefani Stojcevska (@stefanistojcevska) on

РЕКЛАМА

 

View this post on Instagram

 

👮🏼‍♀️

A post shared by Stefani Stojcevska (@stefanistojcevska) on

 

View this post on Instagram

 

Keep walking…to your paradise ! 🏖💋

A post shared by Stefani Stojcevska (@stefanistojcevska) on

- Реклами -