9 C
Ohrid
среда, април 14, 2021
Почетна Забава Ништо... Дајте од тоа лубрикантите сега....

Ништо… Дајте од тоа лубрикантите сега….

Translate (Eng):[gtranslate]

Алкохол нема, заштитни маски нема, нараквици исто така нема, добро е што владата се залагаше за Лубриканти, па сега може слободно вирусот да го бркаме со ”лизгање”

РЕКЛАМА
- Реклами -