6.8 C
Ohrid
недела, ноември 29, 2020
Почетна Македонија Фотографии- Дури и корона ќе избега од детското одделение во Тетовската болница

Фотографии- Дури и корона ќе избега од детското одделение во Тетовската болница

Translate (Eng):[gtranslate]

По изјавите на министерот Филипче дека болниците се во највисок степен на  подготвеност споделуваме неколку фотографии од Детското одделение во болницата во Тетово

 

РЕКЛАМА
- Реклами -