10 C
Ohrid
четврток, април 22, 2021
Почетна Македонија (Видео) Кумановец шутира куче за лајкови на интернет

(Видео) Кумановец шутира куче за лајкови на интернет

Translate (Eng):[gtranslate]

Кумановец е снимен како шутира куче а неговите пријатело го снимаат и охрабруваат за да соберат лајкови на фејсбук

Овој Кумановски херој се чуствува гордо за глупоста што ја направил

 

РЕКЛАМА

- Реклами -