3.9 C
Ohrid
среда, декември 2, 2020
Почетна Македонија Младо момче се самоуби во скопски Аеродром

Младо момче се самоуби во скопски Аеродром

Translate (Eng):[gtranslate]

Во населбата Аеродром утрово младо момче скокнало од 12 кат, неофицијално потврдуваат oд МВР за Стандард.
Според неофицијалните информации момчето починало на лице место. Повеќе информации наскоро.

РЕКЛАМА
- Реклами -