5.3 C
Ohrid
понеделник, март 8, 2021
Почетна Македонија (Фото) Мухамет Зеќири ужива во татковството

(Фото) Мухамет Зеќири ужива во татковството

Translate (Eng):[gtranslate]

Пред скоро две недели Мухамед Зеќири стана татко на ќеркичка а колку е голема радоста што ја чувствува тој сподели на социјалните мрежи.

Првата фотографија од новородената ќерка Зеќири ја објави на Фејсбук, а на неа се гледа малото раче на Далиа Нани како ја држи раката на татко си.

РЕКЛАМА

Зеќири во ноември лани се ожени со поранешната директорка на ТВ Алсат М, Бисера Јордановска.

- Реклами -