12 C
Ohrid
сабота, февруари 27, 2021
Почетна Македонија Македонија се буди -Во ова место поставени се 50 знамиња со сонцето...

Македонија се буди -Во ова место поставени се 50 знамиња со сонцето од Кутлеш (Фото)

Translate (Eng):[gtranslate]

-Педесет нови знамиња со сонцето од Кутлеш, ја красат општина Могила! Могила е новото Волино за денес! – пишува на Фејсбук страната “Сончева револуција”.

Педесет нови знамиња со сонцето од Кутлеш, ја красат општина Могила! Могила е новото Волино за денес! Ајде цела Македонија!!! Бираме Волино на денот 😉#СончеваРеволуција

Gepostet von Сончева Револуција am Dienstag, 3. März 2020

РЕКЛАМА
- Реклами -