7.3 C
Ohrid
сабота, април 10, 2021
Почетна Здравје и убавина Потресно Видео – Еве како ги лекуваат заболените од Корона

Потресно Видео – Еве како ги лекуваат заболените од Корона

Translate (Eng):[gtranslate]

Ретка снимка протече од италијанска болница каде што се  лекуваат заболените од корона вирусот. На снимката се гледа како докторите неуморно работат и ужасната состојба во која што се пациентите од корона

 

 

РЕКЛАМА

 

Проследете го видеото

 

 

 

 

- Реклами -