7.3 C
Ohrid
сабота, април 10, 2021
Почетна Македонија Екипата на Црвениот крст неуморно работи на терен во Дебар и Центар...

Екипата на Црвениот крст неуморно работи на терен во Дебар и Центар Жупа

Translate (Eng):[gtranslate]

Екипата на Црвениот крст неуморно работи на терен во Дебар и Центар Жупа
Екипа на Црвениот крст со целосно заштитна опрема продолжува со своите активности на терен во Дебар и Центар Жупа откако беше прогласена кризна состојба поради коронавирусот.
Црвениот крст секогаш и секаде со вас!
Заедно сме посилни!

 

РЕКЛАМА

 

 

 

 

 

 

 

- Реклами -