14.1 C
Ohrid
понеделник, септември 21, 2020
Почетна Македонија Нема спас за нас Македонците: Господине министре, дали смее дома да се...

Нема спас за нас Македонците: Господине министре, дали смее дома да се реновира сега? (ВИДЕО)

Translate (Eng):[gtranslate]

Додека ситуацијата е алармантна секојдневно имаме по неколку заболени од коронавирусот, новинар го прашува на г-динот Венко Филипче дали смее дома сега да се реновира бидеќи сега било времето од реновирање.

РЕКЛАМА
- Реклами -