10 C
Ohrid
четврток, април 22, 2021
Почетна Македонија Исчезнатиот скопјанец Алибен Абдул по 13 месеци пронајден мртов

Исчезнатиот скопјанец Алибен Абдул по 13 месеци пронајден мртов

Translate (Eng):[gtranslate]

Семејството на скопјанецот Алибен Абдул ја информира јавноста дека нивниот татко, кој беше исчезнат 13 месеци е починат.

Со огромна болка и тага сакаме да споделиме со Вас дека моштите на нашиот татко Алибен Абдул беа пронајдени. Денес нашето семејство ја доби оваа вест која ја споделуваме со цел да се заблагодариме на сите кои безрезервно ни беа поддршка и сила во изминативе 13 месеци. За сите кои се инвестираа во потрагата, Ви благодараме – напиша неговата ќерка Мелиса.

РЕКЛАМА
- Реклами -