5.7 C
Ohrid
петок, април 16, 2021
Почетна Забава Пранк од Битола на кој наседна и дирекорот на Водовод: Со цел...

Пранк од Битола на кој наседна и дирекорот на Водовод: Со цел да се подигне свеста кај граѓаните, Ритко ги брка Битолчани од парковите.

Translate (Eng):[gtranslate]

На ова видео од Ритко Мадафака наседна и директорот, на Водовод- Битола па го поставои на неговата официјална страна и се пофали како тие се грижеле за граѓаните, во овие тешки моменти на вирусот.

 

РЕКЛАМА
- Реклами -