10 C
Ohrid
четврток, април 22, 2021
Почетна Македонија Скопски моторџија им се закани на полицијата: Пукајте слободно, вечерва ќе прелетам...

Скопски моторџија им се закани на полицијата: Пукајте слободно, вечерва ќе прелетам покрај вас со мојата ”Сузана”

Translate (Eng):[gtranslate]

Цел живот тренираф за овој момент,остварување на сонот, џандарски саат , Јас , Владимир Ливрински јавно апелирам до сите униформирани свињи : Арм,Воена Полиција,Ренџери,мешани и немешани патроли , НЕМА И НИКОГАШ НЕМА ДА ДОЗВОЛАМ ПЕНДРАК ДРЖАВА ДА ЈА ОГРАНИЧУВА МОЈАТА ЉУБОВ ПРЕМА СУЗАНА ,јас излагам на автопат во 21:00 , не застанувам на ниедна дадена команда , пукајте ако имате прецизни пушки јас сум ЕДИНСТВЕНИОТ ШТО НЕ СЕ ПЛАШИ ОД СМРТ И ПОЛИЦИЈА !


РЕКЛАМА
- Реклами -