9 C
Ohrid
среда, април 14, 2021
Почетна Забава Штипјанец отсекогаш сакал да биде полицаец, па застана на раскрсница и почна...

Штипјанец отсекогаш сакал да биде полицаец, па застана на раскрсница и почна да ги брка возилата

Translate (Eng):[gtranslate]

На социјалните мрежи кружи видео на кое човек без униформа го регулира сообраќајот во градот Штип. Нормално не станува збор за полицаец без униформа туку за човек чија желба да стане полицаец е поголема од се.

Погледнето го видеото во продолжение:

РЕКЛАМА
- Реклами -