17.9 C
Ohrid
понеделник, април 15, 2024
ПочетнаЗабаваАдам Лабунски се пофали: До сега сум зaдoвoлил над 350 жени, и...

Адам Лабунски се пофали: До сега сум зaдoвoлил над 350 жени, и многу сум надарен, ама да го видите од брат ми…

Македонскиот пејач Адам Лабунски моментално е учесник во шестата сезона на ријалити шоуто „Задруга“.

Тој во последните неколку дена се зближи со новата задругарка Жана, со која поминува повеќе време за подобро да се запознаат.

Во денешниот разговор, Адам и откри на Жана нешто повеќе за неговиот интимeн живот.

Имено, тој се пофали како Македонците се многу „нaдapeни“, како и дека зaдoвoлил околу 350 жени.

https://youtu.be/zzTJdCVewzk ВИДЕО ТУКА

spot_img
spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

Влада: 24 април и 8 мај се неработни денови, се препорачува и приватниот сектор да не работи

Деновите кога ќе се одржат изборите за претседател на Македонија и за пратеници во Собранието се прогласени за неработни денови за сите граѓани на...

Пецаков уште еднаш им одговори на сите што сакаат да го оцрнат предизборно !

🗣Со оглед на тоа дека бев прозван од некои иницијативи и медиуми во врска со изградба на хотел во месноста Горица, а во интерес...

Голема акција во Идризово: Уапсени 17 затворски полицајци, веќе се однесени во Суд

Во голема акција во затворот Идризово утрово, уапсени се 17 припадници на затворската полиција, кои веќе се во Суд. Акцијата ја води Обвинителството за организиран...

О2: Мијалкови започнаа да градат луксузен хотел во Охрид, уништена шума стара 70 години

Во Охрид, над Горица 3 започнува градба на хотел, а за таа цел е унишена стара шума над 70 години која ја засадиле жители...