28.9 C
Ohrid
понеделник, јули 26, 2021
Почетна Македонија Елена Груевска: Почитуван министре немој да правите монтажна болница ви нудам бесплатен...

Елена Груевска: Почитуван министре немој да правите монтажна болница ви нудам бесплатен објект од 650 квадрати.

Translate (Eng):[gtranslate]

Елена Груевска: Почитуван министре немој да правите монтажна болница ви нудам бесплатен објект од 650 квадрати.Парите што се наменети за монтажната бплница може да се искористат за друга цел.

Фотографија на Elena Kocka Kocevska Gruevska.

Фотографија на Elena Kocka Kocevska Gruevska.

РЕКЛАМА
- Реклами -