11.1 C
Ohrid
вторник, април 13, 2021
Почетна Македонија Видео од кое ќе заплачете и вие од радост: Нашата Ања и...

Видео од кое ќе заплачете и вие од радост: Нашата Ања и рече збогум на хемотерапијата!

Translate (Eng):[gtranslate]

Другари,

Имаме супер голема причина за славење !
Наша Ања и рече збогум на хемотерапијата!

* Наша храбра и убава Ања, голема да раснеш и да пораснеш, да менуваш светови, да отвориш пат и за сите други деца кои од утре исто како тебе, ќе удираат по ѕвончето! Нека слушнат сите за нашата хероина Ања !

РЕКЛАМА

* Видетото е одобрено од родител:

Унивизиртетска клиниза за детски болести Мајка Тереза.

- Реклами -