23.9 C
Ohrid
вторник, септември 21, 2021
Почетна Македонија Кумановските пензионери ги окупираа банкоматите, растојание еден до друг 2 сантиметри.

Кумановските пензионери ги окупираа банкоматите, растојание еден до друг 2 сантиметри.

Translate (Eng):[gtranslate]

Кумановските пензионери од рано утринава ги окупираа банките.

Фотографија која се појави на социјалните мрежи од пред филијалата на НЛБ Банка утринава покажува колку сме недисциплинирани во однос на држењето дистанца и седење дома.

РЕКЛАМА
- Реклами -