10 C
Ohrid
четврток, април 22, 2021
Почетна Македонија (Видео) Штип -Двајца насилници крвнички тепаат девојче во училиште!

(Видео) Штип -Двајца насилници крвнички тепаат девојче во училиште!

Translate (Eng):[gtranslate]

Три момчиња од кои едниот снима начекале девојче во влезот на едно училиште и  едниот од момчињата ја удира со клоци по стомакот и се заканува дека ќе ја убие.

Линк до ова страшно видео, овде.

Се појави на твитер уште едно видео каде многу појасно се гледаат лицата на тепачите но и на девојчето кое е брутално нападнато.

РЕКЛАМА

 

Линк до второто видео овде.

- Реклами -