5.3 C
Ohrid
понеделник, март 8, 2021
Почетна Uncategorized @mk Погледнете како се кради за време на полициски час во Струмица.

Погледнете како се кради за време на полициски час во Струмица.

Translate (Eng):[gtranslate]

На социјалните мрежи беше е објавено видео како непознат сторител во Струмица среде полициски час краде пари од кафемат.

Тој во ноќните часови се приближува до кафематот на улицата и набрзина го „олеснувa“. Полицијата трага по сторителот.

РЕКЛАМА
- Реклами -